Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/

/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri / poante

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ddK

ddK


Mesaje : 85
Reputatie : 1
Data de inscriere : 10/04/2011

Bancuri / poante Empty
MesajSubiect: Bancuri / poante   Bancuri / poante EmptyMier Apr 20, 2011 1:01 pm

Primul banc este despre politisti bineinteles. Daca nu era despre ei era sigur despre blonde Very Happy
Incercati sa postati si voi cate un banc care vi s-a parut voua amuzant ca sa ne distram si noi putin batting eyelashes

Doi politisti gasesc trei grenade intr-o groapa.
- Ce ne facem cu ele?
- Le ducem la sectie.
- Si daca explodeaza una pe drum?
- Spunem ca am gasit doar doua… Laughing
Sus In jos
XELLOS
Designer
Designer
XELLOS


Mesaje : 185
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 28

Bancuri / poante Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri / poante   Bancuri / poante EmptyMier Apr 20, 2011 1:48 pm

Bula in armata.
- Bula, ce este patria?
- Nu stiu.
- Esti prost. Vasile ce este patria?
- Patria este mama mea.
- Corect. Bula ce este patria?
- Patria este mam lui Vasile.
- Idiotule, patria este si mama ta, ai inteles?
- Inteles.
- Ce ai inteles?
- Ca sunt frate cu Vasile.

Bula se intoarce acasa foarte trist, dupa ce plecase sa ceara mana prietenei sale. Vazandu-l suparat, tatal sau il intreaba:
- Ce s-a intamplat Bulisor, te-a refuzat?
- Da... Mi-a tras si o palma!
- Cum asa? Nu i-ai spus cum te-am invatat eu? "Draga mea, timpul se opreste in loc pentru mine cand privesc in ochii tai!"
- Vai! Asta era! Am gresit formularea. I-am spus: "Ai o fatza de mi se opreste ceasul!"


Sus In jos
Nicoon

Nicoon


Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/08/2011

Bancuri / poante Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri / poante   Bancuri / poante EmptyLun Aug 01, 2011 9:21 am

XELLOS a scris:
Bula in armata.
- Bula, ce este patria?
- Nu stiu.
- Esti p***t. Vasile ce este patria?
- Patria este mama mea.
- Corect. Bula ce este patria?
- Patria este mam lui Vasile.
- Idiotule, patria este si mama ta, ai inteles?
- Inteles.
- Ce ai inteles?
- Ca sunt frate cu Vasile.

Bula se intoarce acasa foarte trist, dupa ce plecase sa ceara mana prietenei sale. Vazandu-l suparat, tatal sau il intreaba:
- Ce s-a intamplat Bulisor, te-a refuzat?
- Da... Mi-a tras si o palma!
- Cum asa? Nu i-ai spus cum te-am invatat eu? "Draga mea, timpul se opreste in loc pentru mine cand privesc in ochii tai!"
- Vai! Asta era! Am gresit formularea. I-am spus: "Ai o fatza de mi se opreste ceasul!"



rolling on the floor Foarte misto Laughing

Alinuta se joaca pe afara cu un baiat de-ascunselea. Ea spune:
- Daca ma gasesti in 20 minute poti sa ma tii de mana iar daca ma gasesti in 10 minute poti sa ma saruti iar daca ma gasesti imediat faci ce vrei cu mine. Vezi ca ma ascund dupa frigider.
Sus In jos
XELLOS
Designer
Designer
XELLOS


Mesaje : 185
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/04/2011
Varsta : 28

Bancuri / poante Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri / poante   Bancuri / poante EmptyJoi Aug 04, 2011 2:18 pm

nicoon

YM : xellos_cstrike cauta-ma
Sus In jos
ddK

ddK


Mesaje : 85
Reputatie : 1
Data de inscriere : 10/04/2011

Bancuri / poante Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri / poante   Bancuri / poante EmptyVin Aug 05, 2011 2:58 pm

Xellos te penalizez data viitoare cand mai faci topicuri d'astea. Puteai sa ii dai tu add pentru ca baiatul a lasat id-ul la sectiunea "Bine ati venit"...


Dar sa revenim la topic...

Ion se duce sa mulga vaca. Pune galeata sub vaca, o mulge, cind sa gate darima vaca galeata cu picioarele din fata. F**u-ti picioarele ma-tii. Ia Ion o fringhie îi leaga picioarele din fata, iar o mulge, când sa termine, vaca da cu picioarele din spate si darâma galeata. Fi-ti-ar picioarele ale dracului. Ia Ion alta frânghie, leaga picioarele din spate, nu mai putea vaca sa faca nici o miscare. Pune iar galeata, mulge, când sa termine da vaca cu coada si iar darâma galeata. Eee f*tu-ti vaca ma-tii cu coada cu tot. Se enerveaza Ion, scoate bârnetul de la izmene si leaga coada vacii de o bârna din tavan. Cum o lega el izmenele îi cad în vine si taman în momentul ala intra Maria în sura:
-Tulai Ioane ce faci 'ici?
-Ce sa zic fa, o f*t, ca dac-ti zic ca o mulg tot n-o sa ma crezi ! Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri / poante Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri / poante   Bancuri / poante Empty

Sus In jos
 
Bancuri / poante
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/ ::   :: Amuzament-
Mergi direct la: