Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/

/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Sl1m

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
[7up]
Membru
Membru
[7up]


Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/08/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 6:49 am

Azi data 26-07-2011 intre orele 17:35-17:45 "adminul" Sl1te a dat RR dupa 4 runde de joc si eu iam spus dc a dat RR asa tarziu el mia spus sa vb frumos nu am apucat sai raspund pt ca mia dat kick...
Dupa ce am intrat din nou iam spus "eu joc cs pe sv asta de aproape 3 ani si nu am intalnit asa ceva RR dupa 4 runde"
mia dat ban Crying or Very sad ...
Am intrat iara am incercat sa ma inpac cu el si aproape am reusit am intrat spec:D si am zis BrB la masa dupa ce am venit de la masa am luat destroyd dc??? nici eu nu stiu si norocu meu ca pe servar se afla si ddk... dovada nu am dar era el de fata... va rog eu e neatent si se lauda cu adminu asa zic eu... va rog eu luati masuri:D Ceau...

Dovada: ddk era sub alt nume si a vazut...
Sus In jos
sl1m
Membru
Membru
sl1m


Mesaje : 25
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/07/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 6:57 am

ceai facut ma mai si minti copile tot sv cerea rr si am dat dupa 2 runde pt cam fosta afc nu mai fi taren gura pe sv am dovada cum ai vb cu mine asa ca nu mai fa pe mieluselu
Sus In jos
[7up]
Membru
Membru
[7up]


Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/08/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: ...   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 6:59 am

da arata dovada rolling on the floor frate ddk a zis ca sa certat cu tine si ca ai inceput sal injuri si pe el...deci mai vedem...ceau te-am pwp rose
Sus In jos
ddK

ddK


Mesaje : 85
Reputatie : 1
Data de inscriere : 10/04/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 7:05 am

Sa vedem ce dovada ai Smile
Sus In jos
sl1m
Membru
Membru
sl1m


Mesaje : 25
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/07/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 7:11 am

http://www.upload-ro.ro/download.php?file=5667203049adb3ef66ccfee44e5a8088


altadata invata copile sa respecti omu nu tipa ca nu ne tragem amandoi de sirete nu mai face pe mieluselu ai inteles vedeti de jok nu te lua in gura cu mine ca nu rezolvi nimika
Sus In jos
ddK

ddK


Mesaje : 85
Reputatie : 1
Data de inscriere : 10/04/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 7:16 am

Ti-a zis ca esti praf, nimic mai mult. Poate ca si eu as fi facut afirmatia daca as fi fost in locul lui. Intrii pe server, schimbi mapa, iesi, intrii inapoi in a 4-a runda pentru ca ti-ai adus aminte ca nu ai dar restart si ai si pretentii sa nu comenteze nimeni nimic !? Nu cred ca am mai intalnit vreodata o faza similara... Capacitatile tale de admin lasa de dorit....



EDIT: P.S.: Eu eram MuBa Smile


Ultima editare efectuata de catre ddK in Vin Aug 26, 2011 7:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
[7up]
Membru
Membru
[7up]


Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/08/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: ...   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 7:18 am

Mai asta e dovada??? rolling on the floor mane tu pt asta dai kick&ban&destroyd???...
E clar...
Sus In jos
CarloS
Membru
Membru
CarloS


Mesaje : 49
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/04/2011
Varsta : 52
Localizare : berzovia,caras-severin

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 10:28 am

TU??? .....DDK??? taci. ATAT ITI ZIC Mad
de ce joci cu diferite nick-uri? ia zi? TE CREZI ZMEU?
CARE E REGULAMENTUL SERVERULUI? SI CE SCRIE IN EL?
apppp.......ti sa facut ss de catre adminul coke si? tiai schimbat nick in admin si nu iai dat ss DE CE?

CER PE ACEASTA CALE OWNERILOR SCOATEREA ADMINULUI DDK CA INCALCA FOARTE GRAV REGULILE SERVERULUI Mad

REDIRECTE TII??????
nu te vad acolo SOO?? NUI NEVOIE DE TINE AICI .
CA TINE?? SANT 200 SA ADUK DAR? NU VREAU SA APRETEZ SERVERUL LA ASA CEVA Mad

in rest nu mai zic nimik ca nare rost Mad
ASA CA NUL FA TU PRAF PE ALA CAI MAI DESTEPT CA TINE DE 20 de ori asa ca SHHHHHTb si stai KILL Mad
Sus In jos
sl1m
Membru
Membru
sl1m


Mesaje : 25
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/07/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 11:39 am

domnule ddk cand jukam eu pe sv asta te incaltai cu fesu tu sincer ce folos aduci la sv asta redirecte zero activitate slaba sv nus care e problema ta am fost cat am putut pe sv am ajutat cum am putut tu nus dc te bagi chiar daca am dat rr cum ai zis tu care e treaba ta eu nu raspund in fata ta ma niciodata decat a lu aim atata si claudiu nus dc trebuie sati dau eu tie explicati tu pe sv asta aduci decat probleme cearta asta e treaba ta pe sv hasis nuti vad rostu p***t am fost ca nu am adus dovezi si la injurile aduse de tine asupra parintilor mei deci sa sti tu de aici inkolo pt mine esti un zero nu raspund si nici noi raspunde in fata ta
Sus In jos
ddK

ddK


Mesaje : 85
Reputatie : 1
Data de inscriere : 10/04/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 1:43 pm

@ CarloS: N-am ce sa iti cer deci nu imi bat capul cu tine. O sa imi scot singur adminul ca sa iti fac placerile.
P.S.: Am dat pozele DE FIECARE DATA cand mi s-au facut.

@ sl1m: Te las pe tine sa ajuti serverul cu redirectele si cu calitatile tale de admin. Eu ma retrag.




O sa revin maine cu un post in care o sa pun la download consola pentru ca stiu ca am vorbit urat dar nu te umfla in pene ca nici tu nu esti usa de biserica. As fi pus-o acum dar nu sunt la PC, sunt pe laptop.
Sus In jos
aIm!?
Administrator
Administrator
aIm!?


Mesaje : 89
Reputatie : 7
Data de inscriere : 30/07/2010

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptyVin Aug 26, 2011 9:15 pm

Hai ca deja vo luati in cap,ma saturai sa vad cearta intre admini....
Carlos: Mai usor ca nu e chat aici.
Sl1m inca odata mai dai ban pe un motiv de genu ai remove,si apropo banu de ce nu il postesti ? De ce nu iti faci un banlist?

De acum inainte cine mai greseste va platii indififerent de nume.

Adica eu ma chinui sa aveti playeri iar voi ii dati ban pentru o injuratura ? Nu mai dati ban pentru ca va face noob.

Am sa revin cu un alt subiect pe tema asta ...
Sus In jos
https://hasiscs.forumgratuit.ro
ddK

ddK


Mesaje : 85
Reputatie : 1
Data de inscriere : 10/04/2011

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptySam Aug 27, 2011 1:44 am

Aruncati un ochi daca vreti sa va lamuriti. Smile

Download condump000.txt
Sus In jos
CarloS
Membru
Membru
CarloS


Mesaje : 49
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/04/2011
Varsta : 52
Localizare : berzovia,caras-severin

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptySam Aug 27, 2011 6:14 am

pai florine? nui cheat dar daca nu rezolvi naibii Mad sa avem si noi ca toti adminii un topik de admini(sedinte) nu ai cum sa ascunzi si sa nu vada lumea tot tei in curtea noastra Sad
pacat,pacat Sad
DAR? ma gandesc sa cer eu mod. pe forum(ca altii sant VARZA) si sa cer pass la logoo ca pana la urma? tot am ezitat dar o sa ma descurc Wink
in privinta ta DDK??? dute copile unde vrei tu ca nu ne ajuti deloc(chiar din contra) faci numai RAU serverului.
AM TOLERAT DESTUL Mad ORI SANTEM CORECTI ? ORI NE BATEM JOC UNU DE ALTU?


ASTEPT pareri pe toipk de admini care se pare ca va fii in urmatorii 2 ani si? aaaaaaaaa SA MA TRECETI SI PE MN. cu alt nick la admini ca sant tot cu vechiul nick Wink
va urez o zii buna all >Very Happy<
Sus In jos
aIm!?
Administrator
Administrator
aIm!?


Mesaje : 89
Reputatie : 7
Data de inscriere : 30/07/2010

Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m EmptySam Aug 27, 2011 10:33 am

Ddk te-am respecat si te respect ai fost corect dar in privinta serverului ori a comunitatii nu ai ajutat cu nimica redirecte off activitate Off doar dimineatza ori 1 ora pe zi,te inteleg daca ai probleme dar atunci nu mai emite pretentii de la altii.

Asta o sa o rezolv eu personal care mai calca pe bec are remove.

Carlos: Dar chat admin ce e? Acolo va puteti revolva problemele inafara de reclamtii nu accept reclamatii in chat admin,pentru asta exista Reclamatii.

Si hai ca ati dat destul offtopic.

Ddk are remove + Sl1m Downgrade -1

Closed
Sus In jos
https://hasiscs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Reclamatie Sl1m Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Sl1m   Reclamatie Sl1m Empty

Sus In jos
 
Reclamatie Sl1m
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie [7up]
» reclamatie eoo
» reclamatie 7[up]
» Reclamatie n0rR!s.
» reclamatie [7up] & n3utron

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/ ::   :: Reclamatii-
Mergi direct la: