Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/

/
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 dc nu se tin redirecte

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
sl1m
Membru
Membru
sl1m


Mesaje : 25
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/07/2011

dc nu se tin redirecte Empty
MesajSubiect: dc nu se tin redirecte   dc nu se tin redirecte EmptyMar Aug 09, 2011 10:32 am

sa incep cu inceputu multi pe sv asta au admin degeaba asa nu ajungem nicaieri mam chinuit degeaba sa fac redirectele vad ca tot eu le tin sunt atatea admine date pe sv si cand le zic sa tina mi se raspunde ca ce ai oblig eu nu va obliga nene nimeni da daca mam chinuit sa le fac tinetile nene nu va zgarie pc nene 9 redirecte kanabis tata nu mie frika de tine nu ma mai ameninta cami ia aim adminu pt ca copile tiam zis frumos dc nu ti redirecte si tu ami raspunzi cu vorba aia cami iau remove marta e paralela cu adminatu nu vede nimika pe sv redirecte iara nu tine deci sincer rezolvati problemele astea ori le tine ori faceti cum vrei da sa muncit la sv asta si la redirecte sincer uni sunt si tari in gura pt faptu cal cunoaste pe AIM ma tot ameninta cu remove pana la urma e un jok nam dc sa disper pt faptu cami pierd acesu pot juka si ca un simplu player pe sv numi pasa cam depus si eu cat de cat efort pt sv asta asta ramane la aprecierea owerilor sa faca cum doresc iei



ps: toti sunt tari cal cunosc pe aim data sunt asa de tari pe sv cu amenintari etc cami iau remove faceti cum vreti voi
Sus In jos
CarloS
Membru
Membru
CarloS


Mesaje : 49
Reputatie : 1
Data de inscriere : 26/04/2011
Varsta : 52
Localizare : berzovia,caras-severin

dc nu se tin redirecte Empty
MesajSubiect: Re: dc nu se tin redirecte   dc nu se tin redirecte EmptyMier Aug 10, 2011 6:02 am

mdeahh...........ce sa zic confused
pai bravo tie ca ai facut acele red.
acu de tinut ,tine fiecare cum poate sau nu le duce pc sau nus acasa sau....etc ma gandesc ca sant niste motive de nu pot sa tina aceei admini red. si ar trebuii sa vedem cu ce putem sai ajutam.
de ex. eu am incercat aceste noi red. dar fiindca am schimbat windows 7 pe xp ......nici skype numi merge nici mess(cateodata) sssooo?
aaaaa nu intrebati ca dc nu iau de pe net fel si fel de windows sau nush ce drivere CA NUMI MERG. o sa vina cnv sami bage 7 inapoi azi sau maine si atunci ma apuc si eu de red.
per total cand jok cs efectiv cateodata imi dispar playerii din tinta si pac dead si nici nul vad deci? am intrebat si mia zis cnv care este expert in pc-uri sa bag 7 inapoi ca nu suporta xp.

ete na o scz. dar sa vedem si restul care nu tin red. ce au de zis si ei 8->
totusi ar trebuii sa tinem red. la greu si sa adminam cat mai corect si atunci o sa avem si playeri care sa ramana pe server nu doar trecatori Wink
appp si hartile serverului am vz ca nu prea merg sau bati pe forum ceva harti mici sau mari in functie de nr. de playeri (dar care sa mearga) si ar trebuii scoase acele (minunate) harti care nu joaca nici puricii (in lipsa adminului) sa se schimbe din fy_snow in aa_dima sau din D2x2 in aim_arena ETC cred ca mati priceput Laughing
cat despre respect asta e at wits\' end
aim stie ce face cu ei sau ce nu face dar...........nu le mai zii tu de red. etc au gresit cu ceva vor platii si basta Very Happy
ca ca ma doare mana de atat scris rolling on the floor va las cu bine time out


dar dc nu apar acolo? sau trebuie ceva setat? cami aprinde direct 9 red. si basta sau e vreun topik ceva? sa stim ce e de facut? ca la alea vechi era aici?? HAI RASPUNDETI CAREVA CA VA........ Mad
Sus In jos
aIm!?
Administrator
Administrator
aIm!?


Mesaje : 89
Reputatie : 7
Data de inscriere : 30/07/2010

dc nu se tin redirecte Empty
MesajSubiect: Re: dc nu se tin redirecte   dc nu se tin redirecte EmptyDum Aug 14, 2011 5:25 am

Deci sa incep si eu cu inceputu:)

Aici cat timp va faceti treaba de admin nu are nimeni nimica cu voi,de acea v-am rugat frumos pentru orice ban dat postatil pe forum cu dovada binenteles dovada se face print in consola la ss daca cumva nu vi sa dat pozele si demo daca e cazul..
Cat despre redirecte am facut curatenie printre admini,din 30 de admini mai sunt doar 20 care eu zic ca e suficient deocamdata..
Adminele nu se mai dau doar daca au minim 20 de ore pe server si minim 10 ore tinute redirecte.
La mine toti sunteti la fel,nu ca ma cunoaste unu si ca nu=i fac nimica si nustiu ce...la mine e exlus asa ceva,cine greseste va platii indiferent cine e cu cine e cunostinta etc.

Hai bafta.. incercati sa tineti si voi niste redirecte....

Ca totusi acum sa mai umplut serveru si asta am facut un efort cu ce-i 5 care ma sprijina la intretinerea serverului sa cumparam redirecte hostate si cred ca se obsearva diferenta.
Stiti cum e ? nu se face nimica peste noapte... usor usor....
bafta.
Sus In jos
https://hasiscs.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





dc nu se tin redirecte Empty
MesajSubiect: Re: dc nu se tin redirecte   dc nu se tin redirecte Empty

Sus In jos
 
dc nu se tin redirecte
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REDIRECTE optimizate
» Redirecte CsHasis

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumu sa mutat pe http://www.playcs.ro/forum/index.php?/forum/1137-cs-hasisplaycsro/ ::   :: Discutii Libere-
Mergi direct la: